امکانی جدید

سلام خدمت همه دوستان عزیزی که ما رو هیچ وقت تنها نگذاشتن . خدمت دوستان عرض کنم که امروز میخوام امکان جدیدی در وبلاگ مهیا کنم که اسمشو میذارم یادها .کارش چیه ؟ الان میگم . در این قسمت شما کسانی رو که ازشون خبر ندارین و دوست دارین ازشون خبر داشته باشین در قسمت نظرات میگذارین و ما هم انتشار میدیم تا اگه خود شخص یا دوستانش دیدن یه طوری زمینه ارتباط رو ایجاد کنن تا دوتا دوست به هم برسن . امیدوارم که شما هم اگر دوست قدیمی دارن و دوست دارین ببینینش بتونین اینجا پیداش کنین . 

منتظر ارتباطای قشنگتون هستم .

/ 3 نظر / 49 بازدید
داود

سلام خوبی؟ سه تا وب دارم برای دوستای وبلاگ نویس میتونید در صورت نیازتون از مطالب و محتواش استفاده کنید. www.varoone.ir ابزار وبلاگ نویسی همراه با تالار های گفتمان و مطالب جالب www.tiptap.ir ابزارهای وبلاگ نویسی با مطالب جالب روز www.mania-dv.ir جملات عاشقانه و اس ام اس عاشقانه همراه با پاسخ به مشکلات وبلاگ نویسی شما . با کمال میل موفق باشید.

شيمي محض

سلام با عرض ادب و كمال افتخار لينك شديد. افتخاريست حضورتون در وبلاگم استاد.

شيمي محض

بر شیعه کنون وقت سرور و طرب است / جام طرب از غدیرخم لب به لب است شادی خود اظهار نما با صلوات / گر شیعه ای و شاد نباشی عجب است با سلام خمت شما بزرگوار.عيد سعيد غدير خم رو به شما و تمام مسلمين جهان تبريك عرض ميكنم.