دریافت دعوتنامه

احتمالا خیلی از شما دوستان اسم باشگاه سرآمد رو شنیدین درسته همون سایتی که از طریق صدا و سیما تبلیغ میکنه . ولی برای اون دسته از دوستانی که تازه شنیدن باید بگم این سایت جایگزین سایت شهروند الکترونیک میشه . شما با عضویت در این سایت میتونید در یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی موجود در ایران که سابقه مطمئنی هم داره عضو بشین . در صورت عضویت از طرف سایت میتونید امتیاز بگیرید و خودتون رو در رده بندی سایت بالا ببرید . امتیازات و امکانات سایت به این صورت است :

1 -  اداره آزمون و صدور مدرک مستقر در مجتمع ولایت دانشگاه تهران برای شما 4 آزمون تعیین سطح در نظر گرفته و شما می توانید در پایان هر آزمون علاوه بر سنجش و ارزیابی دانش و کسب امتیاز در باشگاه، گواهی تعیین سطح از مجتمع دانشگاهی فوق(دانشگاه تهران) دریافت نمایید:
  آزمون تعیین سطح زیان انگلیسی
  آزمون تعیین سطح مبانی فناوری اطلاعات
  آزمون تعیین سطح کارآفرینی
  آزمون تعیین سطح بهداشت و سلامت عمومی

هزینه هر دوره در سطح اولیه 2500 تومان است .

2 - با عضویت در سایت شما میتوانید صاحب یک اکانت در سایت شده و به عنوان مدیر ،اکانت خود را مدیریت کنید ، از دوستان خود دعوت کنید ، در آزمون ها شرکت کنید و مدرک پایان دوره دریافت کنید .

3 - شما با دعوت از دوستان خود و گذراندن دوره ها میتوانید به امتیازات خود بیافزائید .

4 - با عضویت در سایت شما می توانید به صورت عضوی از اجتماع بزرگ سرآمد درآئید و نظرات و صحبت های خود را با سایر اعضا در میان بگذارید.

5 - سایت سرآمد زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کند و کاملا قانونی است .

در هر صورت اینها بخشی ار امکانات سایت سرآمد می باشد که امیدوارم شما دوستان رو به زودی در این اجتماع بزرگ ببینم .

روش عضویت :

شما دوستان برای عضویت در این باشگاه نیاز به دعتنامه از یکی از اعضاء باشگاه دارید .

در صورت تمایل به عضویت در این باشگاه نام و نام خانوادگی به همراه شماره همراه خود را به صورت خصوصی(برای ارسال به صورت خصوصی حتما هنگام نوشتن نظر تیک ارسال به صورت خصوصی را بزنید. وبلاگ در مورد ارسال مشخصات به صورت عمومی مسئولیت ندارد) برای وبلاگ ما ارسال کنید . وبلاگ اطلاعات شما را در باشگاه ثبت میکند و سپس از طرف باشگاه دعوتنامه ای برای شما ارسال میگردد . شما 24 ساعت از زمان ارسال دعوتنامه از طرف باشگاه فرصت دارید تا نام کاربری خود را فعال کنید .

دقت داشته باشید دعوتنامه به شماره همراهی که ارسال میکنید فرستاده میشود .

 

باز هم تاکیید میکنم وبلاگ در مورد اطلاعاتی که به صورت عمومی ارسال شود مسئولیت ندارد .

/ 4 نظر / 40 بازدید
لیلی

سلام اگه وقت کردی به فروشگاه من هم سر بزن. هر چیز بهداشتی که بخواهی توش پیدا میشه. تازه اگه عضو بشی فروش ویژه ها رو بهت ایمیل می کنم. تو قرعه کشی ها هم شرکت داده می شی. راستی برام تو تماس با ما بگو سایتم خوب بود یا نه؟ ممنونم قربانت فعلا بای

محمدی

"باسمه تعالی" باسلام وصلوات برحضرت محمد(ص)وآل محمد(ص)وباآرزوی فرج آقاامام زمان(عج)؛ پژوهشگر ارجمند؛ احتراما"به استحضارمی رساند«اولین گردهمایی ملی دانش آموزی بارویکردنانوفناوری»بامشارکت دانش آموزان،پژوهشگران،مدیران ومعلمان این مرزوبوم برگزارمی نماید.تا انشاءالله این گردهمایی فرصتی برای خلاقیتها،نوآوری ها،ارتباط بهتروتجلیل دلسوزان وارتقاءدهندگان کشور آقاامام زمان(عج) باشد. باافتخار ازجنابعالی دعوت به عمل می آید تادراولین گردهمایی ملی دانش آموزی بارویکرد نانوفناوری شرکت فرمایید. انشاءالله حضورسبزشما،خشنودی آقا امام زمان(عج) ونائب برحقش امام خامنه ای(مدظله العالی)خواهدشدوقطعا"حضورشماسربازان امام زمان(عج)دلگرمی خاطرخادمین امام زمان(عج) است. نشانی سایت:www.nano-shahidmahini.ir "باتشکر"

مریم

سلام بااجازه من لینکتون کردم گفته بودین بهتون خبربدم.موفق باشید

مریم

سلام بااجازه من لینکتون کردم گفته بودین بهتون خبربدم.موفق باشید